راهنمای استعلام اصالت و فعال سازی تلفن همراه

بررسی گارانتی دستگاه

خریدار گرامی ،با استعلام اصالت از سامانه همتا میتوانید از قانونی بودن و صحت گارانتی دستگاه مطلع شوید.

ضمانت دستگاه 18 ماه پس از تاریخ شروع گارانتی درج شده روی کارت و یا از لحظه فعال سازی دستگاه قبل تاریخ روی کارت محاسبه می گردد . در صورت در اختیار نداشتن کارت گارانتی میتوانید برای اطلاع از تاریخ شروع به واحد گارانتی تماس بگیرید.

 شرایط ارائه خدمات پس از فروش شرکت تجارت ژاو:

♦تمامی واردات این شرکت دارای 18 ماه گارانتی و 36 ماه پشتیبانی و خدمات پس از فروش است.

♦ تمامی محصولات این شرکت از مبادی رسمی و به صورت قانونی وارد کشور شده است، لذا نیاز به پرداخت هزینه برای فعال سازی و یا ریجستری دستگاه نمی باشد.

♦ارایه جعبه دستگاه برای واحد گارانتی الزلمیست، در صورت مخدوش بودن سریال جعبه دستگاه و تطابق نداشتن سریال دستگاه و جعبه از ارایه گارانتی خارج می گردد.

 دستگاه مربوطه توسط کارشناس فنی بررسی میگردد، پس از بررسی نوع خرابی توسط مرکز خدمات شرکت:

♦در صورت اثبات ایراد دستگاه در هفته اول، اگر دستگاه دچار مشکل سخت افزاری طبق استاندارد کارخانه سازنده شود، با دستگاه سالم (بدون لوازم جانبی) تعویض خواهد شد.

♦در صورت موجود نبودن دستگاه در انبار شرکت جهت تعویض با کالای خراب، مدل مشابه با توافق خریدار تعویض می گردد.

♦میانگین زمان بررسی فنی و تعمیر دستگاه ها 15 روز می باشد.

♦اگر دستگاهی که شامل خدمات گارانتی باشد و طی مدت 30 روز رفع ایراد نشود ،به دلیل عدم وجود قطعه و یا به هر دلیل دستگاه در واحد گارانتی بماند یک دستگاه به صورت امانت به مشتری تحویل داده خواهد شد و یا به مدت زمان گارانتی دستگاه اضافه خواهد شد.

♦بروز هرگونه عیوب فنی و ظاهری که در اثر ضرب دیدگی، استفاده ناسالم(طبق دستورالعمل روی دفترچه راهنما)، تغییر شکل، بروز رسوبات، زنگ زدگی، شکستگی، نفوذ مایعات، نوسانات برق ، ولتاژ القایی و هرگونه تعمیر توسط افراد غیرمجاز ایجاد شده باشد، دستگاه را از تعهد شرکت خارج می نماید

♦اسهلاک محصول از قبیل رنگ پریدگی،خراشیدگی و فرسایش بدنه شامل گارانتی نمیگردد.

♦هزینه حمل و نقل دستگاه تا مرکز خدمات به عهده مشتری و هزینه برگشت دستگاه به مشتری به عهده شرکت می باشد.

♦در صورت نارضایتی مشتری از تصمیم کارشناس فنی نسبت به ایراد پیش آمده ، مشتری جهت روند شکایت به مدیریت کیفی مجموعه یا مراجع ذیصلاح راهنمایی خواهد شد.