دکمه های کناری گوشی ردمی  k40

دکمه های کناری گوشی گیمینگ ردمی کا 40 دارای طراحی بسیار زیبا و کیفیت عالی می باشد و بر اساس گفته ی شیائومی این دکمه ها حتی پس از1.5 میلیون بار فشرده شدن بازهم به راحتی کار می کنند.در این مقاله به بررسی دکمه های فیزیکی دکمه های کناری گوشی گیمینگ ردمی کا 40 می پردازیم در ادامه با ژاو همراه باشید.

دکمه های کناری ردمی کا40 که برای تجربه ی بهتر بازی هستند، این دکمه های هنگام تغییر وضعیت دکمه اسلایدر با مکانیسم بالا جهنده بیرون می آید.

redmi k40- دکمه های کناری گوشی گیمینگ ردمی کا 40

برای فروش عمده گوشی شیائومی کلیک کنید.

ردمی k40 با دکمه های کناری بالاجهنده

ردمی می گوید که دکمه های کناری ردمی k40 بسیار با کیفیت می باشند و حتی می توان از آن ها به عنوان اسباب بازی فیجت استفاده کرد.همچنین این دکمه ها هنگام باز و بسته شدن دارای صدای بسیار جذابی می باشندچون با آهنربا بسته می شوند و صدای جذابی را تولید می کنند.

دکمه های کناری گوشی گیمینگ ردمی کا 40 / Xiaomi Redmi K40 Gaming گوشی مخصوص بازی شیائومی / دکمه های فیزیکی بالاجهنده ردمی کا40 و...

گوشی شیائومی ردمی k40 قرار است در لبه دکمه ی ویژه ای داشته باشد تا اگر گوشی به حالت افقی قرار گرفت، دکمه در بالا قرار بگیرد.ردمی کا40 در این گوشی جدید از دو لنز بزرگ که در بین آن ها از دوربین کوچکتری قرار می گیرد استفاده کرده است، همچنین در قسمت ماژول دوربین گوشی گیمینگ ردمی کا 40 دایره ای به ظاهر توخالی وجود دارد و در اطراف دوربین های این گوشی چراغ led قرار دارد که با فعال کردن حالت gam mode روشن می شود.

جهت خرید و فروش عمده شیائومی در ژاو کلیک کنید.

فروش عمده گوشی شیائومی با گارانتی 18 ماهه

شرکت تجارت ژاو وارد کننده انوع گوشی های شیائومی را باقیمتی مناسب در سراسر ایران می باشد برای مشاهده گوشی های شیائومی و اطلاع از قیمت آن ها به فروشگاه ژاو سربزنید. امیدواریم که این مقاله به شما برای خرید گوشی موردنظرتان کمک کرده باشد.

3 پاسخ

      1. سلام وقت بخیر،من این گوشی رو‌خریدم،منتها تریگر های گوشی(دکمه های کنار گوشی) توی بازی(کال آف) فعال نمیشن راهکاری دارید برای اون؟مرسی

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.